#EvdeKAL Etkinlikleri OnxGame'de !

2020-03-28 19:45:28


Merhaba Değerli OnxGame Oyuncuları,

Ülkemizde ve Dünya üzerinde yaşanan Covid-19 ( Corona Virus ) gelişmelerini sizler gibi bizler de üzülerek takip etmekteyiz. Ülkemiz de ve dünya üzerinde alınan bir takım tedbirleri hayata geçirmenin önemini çok iyi biliyoruz. Sizlerden isteğimiz tedbirlere uymanızdır. Bu kapsamda OnxGame Ekibi olarak #EvdeKAL etkinliklerini başlatmış bulunmaktayız. #EvdeKAL etkinlikleri çerçevesinde ; 


* #EvdeKAL Collection Race
* #EvdeKAL Fotoğraf Yarışması
* #EvdeKAL Yayın Çekilişleri
* #EvdeKAL Amblemler#EvdeKAL Collection Race

OnxGame - Beramus sunucusunda haftanın 7 günü oyuncuların aktif oldukları saat hesaba katılarak Collection Race açılacaktır. Collection Race ödülleri Power up Store itemleri ağırlıklı olacaktır.

#EvdeKAL Fotoğraf Yarışması

OnxGame - Beramus sunucusunda oynayan bütün oyuncularımızın katılabileceği bir etkinliktir. Belirlenen saatte oyun içerisinde istenen bölgede  #EvdeKAL Fotoğraf Yarışması yazarak "Ekran Görüntüsü" paylaşan oyuncularımıza çeşitli ödüller verilecektir. Bu ödüller genel olarak Power up Store ürünleri ve Exchange itemlerdir.


#EvdeKAL Yayın Çekilişleri

OnxGame - Beramus sunucusunda GM'lerin açacağı yayınlar üzerinden çekilişler yapılacaktır. Haftada 14 kere yapılması planlanmaktadır. (Günlük 2 Adet Çekiliş) Yayın çekilişlerinden kazanacağınız ödüller Switching Premium, DC Premium, Auto Mining, Auto Fishing, Offline Fishing ve KC Point.

#EvdeKAL Amblemler

OnxGame - Beramus sunucusunda karakterini oluşturan bütün oyuncularımıza SÜRESİZ #EvdeKAL Amblemi verilecektir. Karakterinizi oluşturduğunuz anda üstünüzde takılı olarak başlayacaksınız. Bu amblem : +%20 Exp Bonus, +100 Hp Bonus, 300 Weight vermektedir.